Cuda świata można znaleźć we własnym ogrodzie...

Phil Bosman

Oferta

    Zrealizuj swoje plany, marzenia… i stwórz dzięki naszej pomocy niepowtarzalny ogród, który nie tylko będzie wizytówką Twojego domu, ale i  prawdziwą oazą.
 

Oferujemy Państwu usługi ogrodnicze obejmujące:

 

  Projektowanie ogrodów

 


Projektowanie ogrodów wymaga przemyślanego i dopasowanego do upodobań klienta pomysłu. To sztuka tworzenia pięknych, ale i funkcjonalnych rozwiązań, w taki sposób, aby każda część ogrodu była harmonijnie wkomponowana w całość. 

  Kompleksowe zakładanie ogrodów


 

 

 


 

 Staramy się, aby realizowane przez nas projekty ogrodów odznaczały się profesjonalizmem i wysoką jakością usług.
W zakładce galeria znajdą Państwo przykładowe realizacje ogrodów     wykonywanych przez naszą firmę.

  Projektowanie systemów nawadniających

 

 


 

 

 Proponowane przez nas systemy nawadniania ogrodu to idealne rozwiązanie, dzięki któremu Twój trawnik i  rośliny będą piękne i przez  cały czas zielone, a Ty będziesz miał czas na prawdziwy relaks.

  Zakładanie trawników z siewu i rolki


 

 

 

 

 W zależności od oczekiwań klienta wykonujemy tradycyjny trawnik z siewu bądź trawnik z rolki, dzięki któremu w szybkim czasie Twój ogród nabierze pięknego, zielonego koloru.

  Budowę kaskad, strumyków,
  oczek wodnychOczka wodne, strumyki czy  kaskady to elementy ogrodu, które stanowią jedną z największych atrakcji ogrodu. Wprowadzają do niego ruch i przyjemny szum, które dodają uroku i wdzięku kompozycjom roślinnym.

  Pielęgnację ogrodu
( koszenie trawników, przycinanie drzew i krzewów, wertykulację  trawnika, opryski przeciw chorobom i szkodnikom, czyszczenie oczek wodnych, stawów)


 Jeśli chcemy, aby nasz ogród był naprawdę piękny i zadbany musimy poświecić mu wiele czasu i pracy.  Regularne przycinanie drzew i krzewów, koszenie i wertykulowanie trawnika, nawożenie i opryskiwanie  roślin, czy wreszcie czyszczenie oczek, stawów wodnych przynosi ogromne efekty. A przede wszystkim daje ogromną satysfakcję i zadowolenie…

  Przycinanie wysokich drzew
  metodą alpinistyczną


 Przycinanie wysokich czy rosnących w niebezpiecznych lub trudno dostępnych miejscach drzew to  nie lada wyzwanie. W takich sytuacjach wykorzystujemy przycinkę metodą alpinistyczną przy użyciu odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego. Wykonujemy także prace na drzewach o dowolnej wysokości wykorzystując ciężki sprzęt typu zwyżka.

  Zrębkowanie gałęzi


 Zrębkowanie gałęzi to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci uporządkować pozostałości po przyciętych gałęziach.

  Małą architekturę ogrodu,
  tarasy ogrodowe


 Ogród powinien stanowić wygodne miejsce wypoczynku, w którym oprócz roślin znajdzie się miejsce na tzw. małą architekturę ogrodową (pergole, ławeczki, ciekawe nawierzchnie). To ona wpływa na kształtowanie się przestrzeni w ogrodzie. Proponujemy Państwu także nietypowe pomysły na zagospodarowanie tarasów ogrodowych.

  Usługi minikoparką Otwierając się na potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy zakres naszych prac o usługi minikoparką.

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.swiat-ogrodow.com) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.